Women’s Challenge 4x4
off-road w rękach kobiet 15-16.06.2024 Wisła

Kochani!

VII edycja rajdu Women's Challenge 4x4 przechodzi do historii. Mamy ogromną nadzieję, że w Waszych głowach, sercach 🧡 i opowieściach zostanie na długo jako weekend pełen niezapomnianych wrażeń, gorących 🔥 emocji, nowych znajomości i setek foto/video wspomnień.

Podziękowań chcemy przekazać cały ogrom, bo bez Was, Waszego wsparcia, nieocenionej pomocy, Waszego entuzjazmu i ogromu pozytywnych słów, Women's Challenge 4x4 istniałoby tylko na papierze 🖋.

🔸Dziękujemy najwspanialszym 😍, off-road'owym kobietom na świecie ‼️ - Wam, zawodniczkom startującym w naszej imprezie. Stworzyłyście off-road'owy klimat pełen radości, energii, niezłomnej walki 💪 i siły charakterów. Pewnie przez wiele najbliższych miesięcy będziemy w social mediach przypominać chwile z Waszym udziałem. Sytuacje i wydarzenia absolutnie unikatowe i jedyne takie w świecie 4x4.

🔹Dziękujemy naszym fantastycznym Partnerom, bez których wsparcia o organizacji Women's Challenge 4x4 nie moglibyśmy nawet pomarzyć.

Naszemu głównemu Sponsorowi
BRP Poland - adrenalina na każdym kroku
Taurus Sea Power - dystrybutor BRP, Yanmar i osprzętu żeglarskiego

Miasto Wisła - zawsze pomocnemu i otwartemu na nasze działania Gospodarzowi imprezy;

naszym Partnerom i fundatorom nagród:
Mokate
BioOleo Cosmetics
Inż Bud p. Przemysław Sztuka
MiniMax - hurtowania budowlana Ustroń
TianDe-Agnieszka Strzelczyk
Hotel Pod Gołębiem ** WISŁA
Nasza Kombucha 💚
Rezydencja Luxury Hotel
Cukiernia "U Janeczki" - Galeria Figur Czekoladowych
RFC Poland
Pod Piramidą
Furelle

🔸Dziękujemy za obecność na oficjalnym otwarciu rajdu pani v-ce burmistrz Miasta Wisła - Katarzyna Czyż-Kaźmierczak oraz Kajetan Kajetanowicz, który nie tylko uświetnił swoją obecnością nasz start, ale również przekazał na licytację na rzecz Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo unikatowe, rajdowe 🏁 gadżety. Dzięki Tobie Kajetan Kajetanowicz na pomoc w rehabilitacji nieuleczalnie chorych dzieci wpłynęło 3500 zł ‼️

🔹Dziękujemy najlepszej 🔝 na świecie ekipie tworzącej rajd WCH 4x4 – dwóm Agnieszkom, Maxim, Radkowi, Irkowi, dwóm Markom, Pawłowi, Maksiowi, Marcinowi, Sławkowi, Wojtkowi i całej Quadowa Grupa Południe – kochamy Was!!! 😘

🔸Dziękujemy wszystkim rodzinom, ekipom przyjaciół, kibicom oraz grupom off-road'owych pasjonatów, którzy wspierali załogi na trasie i towarzyszyli im przez cały rajd, również podczas grillowej integracji 😉.

🔹Dziękujemy wszystkim osobom i firmom, które przekazały przedmioty oraz usługi na licytację na rzecz Fundacja Śląskie Hospicjum dla Dzieci Świetlikowo oraz osobom licytującym. Macie nie tylko off-road'owego pazura, ale przede wszystkim wielkie, gorące serducha ❤️!

🔸Dziękujemy 🙏 wszystkim radiowym 🎙, telewizyjnym 🎥, prasowym 🖊 oraz internetowym mediom, które przekazały w świat informacje związane z rajdem WCH4x4.

Jeszcze dłuuugo będziemy wrzucać foty 📸 i relacje z tegorocznego WCH 4x4. Będzie nam również bardzo miło ☺️, jak dorzucicie swoje zdjęcia i filmiki (można w komentarzu do posta lub wysyłając mailem na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Raz jeszcze - DZIĘKUJEMY, ŻE JESTEŚCIE!!! 🫶

Wasz Women's Challenge 4x4.

___________________________________________________________________________________________________________________________________

Design by artsite.bytom.pl