„Women’s Challenge 4×4” 2017

„Women’s Challenge 4×4” 2017 – official video premiere!!!
Energia, kobiety, off-road, pasja
Zobaczcie, jak wyglądał pierwszy tego typu kobiecy rajd 4×4 w Polsce,
wzorowany na rajdzie „Shemud 4×4” w Malezji.

Miasto WisłaDRAGON WINCH, Auto PartnerPod PiramidąShemud 4X4 Women ChallengeGrupa CARGOInżbud UstrońFurelle – www.furelle.comMotocaina.plAmerican Cars ManiaDeep Universe.

 Fot.Marcin Kaliszka  Fot.Marcin Kaliszka


Mamy dla Was SUPER WIADOMOŚĆ!!!!


Kajetan Kajetanowicz
 będzie z nami na rajdzie „Women’s Challenge 4×4” 2017!!!!
Dwukrotny Rajdowy Mistrz Europy, przesympatyczny, zawsze uśmiechnięty zawodnik i świeżo upieczony tata – będzie naszym Gościem Specjalnym 🙂
Kajetan Kajetanowicz w otoczeniu samochodów terenowych – to będzie prawdziwy HIT!!!!
Kajto, dziękujemy!program imprezy 2018-1Wpisowe na rajd „Shemud 2018” Malezja – nagrodą dla najlepszej załogi  „Women’s Challenge 4×4″2017!!!

Nurin Red – organizatorka Shemud, Partnera naszego rajdu, ufundowała wpisowe na przeprawę w Malezji dla najlepszych zawodniczek „Women’s Challenge 4×4”

O tę nagrodę będą mogły powalczyć WSZYSTKIE zapisane załogi, bez względu na doświadczenie i klasę, w której startują. A potem będzie jeszcze sporo czasu na to, by przygotować się do tygodniowej rywalizacji w prawdziwej, tropikalnej i upalnej dżungli. Shemud – Girls Get Tough!

Nurin Red – THANK YOU SO MUCH!

https://www.facebook.com/shemudinternational/


Treningi na torze? Zapraszamy!

Do 17 czerwca możecie do woli trenować na prywatnym torze „Pod Piramidą” w Wiśle, gdzie odbędzie się rajd „Women’s Challenge 4×4”:

www.podpiramida.pl


DRAGON WINCH – Sponsorem rajdu „Women’s Challenge 4×4″2017!

Czołowy producent wyciągarek został naszym Sponsorem i fundatorem nagród, wśród których znajdziecie akcesoria  i gadżety niezbędne do rozpoczęcia i kontynuacji przygody z off-road’em.

Jest o co walczyć 😉


Oficjalne wyniki rajdu „Women’s Challenge 4×4″2017:

Oficjalne wyniki Odcinka Specjalnego „Shemud”:

Kochani, bardzo dziękujemy Wam za udział w rajdzie „Women’s Challenge 4×4″2017!

Dziękujemy za fantastyczną rywalizację i atmosferę, jaką stworzyliście.

To Wy – zawodnicy byliście dla nas NAJWAŻNIEJSI i mamy nadzieję, że będziecie miło wspominać naszą imprezę. Dziękujemy Sponsorom, mediom, kibicom, sędziom, ekipie „Pod Piramidą” i wszystkim zaangażowanym w pracę i pomoc przy organizacji  „Women’s Challenge 4×4”. Na rozdaniu nagród słowo się rzekło – więc … do zobaczenia za rok! Organizatorzy Dagmara Kowalczyk, Agnieszka Mały, Michał Mały, Krzysztof Kielerz.